Přípravné kurzy na medicínské obory
Kvalitní příprava je rozhodující

Přípravné kurzy na lékařskou fakultu MU v Brně

Ať už máš jakýkoliv sen, stát se lékařem, fyzioterapeutem, farmaceutem, veterinářem, záchranářem, zdravotní sestrou či jinou specializací na lékařské fakultě nebo na veterinární a farmaceutické univerzitě. Všichni mají společnou nutnou přípravu chemie, biologie a fyziky a tou tě provedeme v osnovách tak, jak na daných VŠ požadují, plus navíc specifika a chytáky pro dané obory.

Jarní půlroční intenzivní kurz na medicínské obory

Intenzivní varianta 

Tento přípravný kurz Vás provede jak teoreticky (chemie, biologie a fyzika), tak především prakticky na přijímací zkoušku.

Společně vyřešíme a vysvětlíme klíčové modelové příklady ze skript, které vydává MU LF pro přípravu na přijímací zkoužky na lékařskou fakultu, k tomu a spočítame další příklady, které se často objevují a jsou specifické pro lékařské fakulty.

Na závěr budete moci složit nanečisto 2x přijímací zkoužku, simulace testů. Vyzkoušíte si stres a tempo, které je nepřítelem všech, co zkoušku vykonávají.

Konání kurzu - soboty 1x za 14 dnů vždy od 14:00 do 18:30. Začátek 20.1. 2018, konec 28.4. 2018. 

20.1., 3.2., 17.2., 3.3., 17.3., 31.3., 14.4., 28.4. 

Každý seminář obsahuje vyuku chemie, fyziky a biologie. 

Místo konání v Brně v prostorách lékařské fakulty a učebna Vlhká 25.

Cena: 4900 Kč (188,- €)

Přípravka na medicínu
Přípravka na medicínu

Příhláška/dotaz přípravku

 Roční přípravný kurz na medicínu

Vhodný pro důkladnou přípravu a i pro ty, kdo chemii, biologii a fyziku na SŠ moc neměli.

Tento přípravný kurz Vás provede jak teoreticky (chemie, biologie a fyzika), tak hlavně prakticky na přijímací zkoušku.

Společne vyřešímě a vysvětlíme modelové příklady ze skript, které vydává MU pro přípravu na přijímací zkoušky na lékařskou fakultu, k tomu vyřešíme a spočítame další příklady které se často objevují a jsou specifické pro medicínské obory.

Za každou kapitolou je vložen průbežný test, který slouží pro Vás jak si vedete.

Na závěr kurzu budete moci složit nanečisto 2x přijímací zkoušku, testů z fyziky, chemie a biologie. Vyzkoušíte si stres a tempo, které jsou nepřítelem všech, co zkoušku vykonávají.

Konání kurzu - sobotní semináře obvykle 1x za 14 dnů. Začátek 1.10. 2017 (Ne) dále jen So, 2 semestry, konec 28.4. 2018, 100 akademických hodin. Každý seminář obsahuje vyuku chemie, fyziky a biologie.

Místo konání v Brně v prostorách lékařské fakulty nebo učebna na Vlhké 25. Od 9:00 - 13:30.

Cena: 6900 Kč / (271,- €)

Kapacita plná. 

Přípravný kurz na přírodověděcké obory a veterinární a farmaceutické obory


Příhláška/dotaz na roční přípravku

V tomto ročním kurzu (2 semestry) Vás připravíme na přijímací zkoušky především prakticou formou procvičování modelových příkladů a vysvětlení teorie.

Každá univerzita má svá "specifika" na která se uchazeč musí připravit. 

Základ chemie-biochemie, fyziky a biologie je podobný jak na jiné obory, ale pro účastníky tohoto přípravného kurzu je věnována část, která připraví na "chytáky" a teoretická témata, které vyžadují u přijímací zkoužky na farmaceutické a veterinární univerzitě nebo na přirodovědných oborech.

Konání kurzu - soboty 1x za 14 dnů. Začátek 30.9. 2017 - 2 semestry, konec 28.4. 2018. Každý seminář obsahuje vyuku chemie, fyziky a biologie. 

Místo konání v Brně, v prostorách lékařské fakulty.

Cena: 6900 Kč (271,- €)

Do 29. 9. 2017 je třeba cenu kurzu uhradit.